Wakacyjny odpoczynek (serca)


Zbliżając się do połowy okresu wakacji chciejmy korzystać z chwil wytchnienia i odpoczynku. Czas spędzany na łonie natury niewątpliwie jest okazją do dostrzegania w sobie nowych możliwości. Człowiek ma okazję w pełniejszy sposób poznawać samego siebie.

W słowach kierowanych do nas przez Papieża Franciszka w czasie modlitwy Anioł Pański 18 lipca bieżącego roku słyszeliśmy, abyśmy „uczyli się zatrzymywać, wyłączać telefony komórkowe, kontemplować przyrodę, odnajdywać się w dialogu z Bogiem”. Ojciec Święty tym samym zachęca nas nie tyle do samego odpoczynku fizycznego, co do odpoczynku serca.

Życzmy sobie zatem wzajemnie takiego właśnie wypoczynku, w bliskości z Panem Bogiem.
ks. proboszcz
Paweł Chlipała


© 2022 Parafia Trójcy Świętej w Rudyszwałdzie . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.