Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu


Drodzy Parafianie

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości odpustowych: panu kościelnemu; panu organiście; panu szafarzowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza; osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni i piękną dekorację kwiatową.

Dziękuję za dar zaangażowania Radzie Parafialnej i Mariankom za uświetnienie procesji sztandarem, panom niosącym baldachim. Dziękuję za dar modlitwy członkom Żywego Różańca.

Dziękuję wszystkim, którzy nie zostali imiennie wymienieni, a którzy cichutko pomagali. Dziękuję, że możemy na Was liczyć!

Z serca dziękuję rodzinom, wszystkim parafianom i obecnym na uroczystości gościom. Łączą się z nami duchowo także nasi chorzy, których cierpienia i modlitwy są dla nas wszystkich wsparciem nieocenionym.

Trójco Święta nasz patronie, miej w swojej opiece całą Wspólnotę Parafialną Rudyszwałd, a zmarłym Parafianom daj radość wieczną!

© 2021 . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.