„Prochem jesteś i w proch się obrócisz”


Rozpoczynamy kolejny Wielki Post w naszym życiu. Będzie to czas stawania w prawdzie przed samym sobą, przed Bogiem. Czas otwierania się na Boże Słowo. Warto u progu Wielkiego Postu zadbać o to, abyśmy mieli możliwość w ciszy i skupieniu (z dala od zgiełku dnia codziennego) chociaż kilka minut dziennie trwać w bliskości z Panem Bogiem. Czy to na modlitwie, czy też wczytując się w karty Pisma Świętego. Czy w jeszcze innej formie…

Chciejmy w pokorze serca wejść w ten 40-dniowy okres (rekolekcji) i skorzystać z łask jakimi nas Pan Bóg stale obdarza. Niech inspiracją do rozważań będą m.in. materiały duszpasterskie dla rodzin na ten rok, zamieszczone na naszej stronie: TUTAJ

© 2024 Parafia Trójcy Świętej w Rudyszwałdzie . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.