Materiały dla rodzin – Wierzę w Kościół Chrystusowy

27 listopada 2022 r. rozpoczyna się nowy rok duszpasterski pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Z tej okazji zostały przygotowane materiały duszpasterskie dla rodzin. Jest to zbiór rozważań przybliżających tematykę Kościoła oraz skupiających się na rodzinie.

Rozważania zostały przygotowane na poszczególne niedziele w ciągu całego roku. Każdy miesiąc posiada swoje hasło przewodnie, zaś poszczególnie tematy są jego rozwinięciem. Każdy temat składa się z 3 części: wprowadzenia (najczęściej jest to nauczanie Kościoła na dany temat); „do refleksji” (rozważania pogłębiające nauczanie Kościoła) oraz „zadanie” (konkretna propozycja działań).

Po co Kościół? (grudzień 2022)

Budowanie Kościoła (styczeń 2023)

Potrzeba wiary w Kościół (luty 2023)

Kontemplować miłość Pana (marzec 2023)