Modlitwa różańcowa


Rozpoczęliśmy październik – miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Modlitwie prostej. Modlitwie pełnej pokory. Modlitwie dającej siłę na każdy dzień. Bądźmy świadomi obfitości łask jakie Pan Bóg wylewa na ludzi właśnie dzięki tej modlitwie.
Za przykładem św. Ignacego Loyoli: „tak Bogu ufajmy, jakby powodzenie wszystkich spraw zależało tylko od Boga, ale tak działajmy (módlmy się) jakby powodzenie wszystkich spraw zależało tylko od nas samych”.

Gorąco zachęcamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie po Mszach Świętych, zaś w niedziele o godzinie 14.30.
Zachęcamy także najmłodszych do odkrywania modlitwy różańcowej. Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ

© 2024 Parafia Trójcy Świętej w Rudyszwałdzie . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.